خانه / شانه چوبی / خرید شانه چوبی طب سنتی

خرید شانه چوبی طب سنتی

در طب سنتی برای تمامی مشکلات مو سر از جمله شکستگی مو، ریزش مو در مردان و زنان، خوره مو، شپش مو سر و سایر مشکلاتی که برای مو وجود دارد، راه حل هایی آمده است و جواب کاملی داده است.

خوشبختانه کشور ما از طب سنتی اشباع است و سالیان سال است که که اطبا طب سنتی در زمینه شانه مو و تعداد شانه زدن نیز نظر های بسیاری داده اند. به عنوان مثال برای استفاده از شانه، گفته اند تعداد شانه کردن مو بسیار باید زیاد باشد، سعی کنید مو هایتان را در ۵ نوبت متفاوت مانند صبح، ظهر، عصر، غروب و شب حتما شانه کنید.

این امر بر اثر تجربه ثابت شده است که شانه کردن باعث ماساژ سر می شود و ماساژ سر بسیار به افزایش خونرسانی به اقصی نقاط سر می گردد، همین خونرسانی سبب می شود که به تمامی مو ها در اقصی نقاط پوست سر خون برسد و رشد مو افزایش یابد. خیلی امر ساده ولی مهمی است.

و همچنین در طب سنتی تاکید بر استفاده از شانه چوبی است. الکتریسته ساکن مسئله مهمی است که توسط شانه و برس پلاستیکی و فلزی ایجاد می شود. امروزه خرید شانه چوبی آسان تر از قبل شده است و اکثریت مغازه آرایشی بهداشتی، شانه و برس چوبی را نیز در کنار شانه پلاستیکی و فلزی عرضه می کنند.

طب سنتی بر این موضوع تاکید دارد که پوست سر خود دارای یک روغن است، زمانی که شما از شانه پلاستیکی و فلزی استفاده می کنید، متاسفانه این روغن به سر نمی رسد و سبب می شود که شما در بلند مدت مو هایتان شکسته شود، خوب حالت نگیرد، دچار ریزش شود و مسائلی از این دست پیش بیاید.

ما می خواهیم به بررسی بیشتر شانه چوبی در طب سنتی بپردازیم و این موضوع را کاملا برای شما تشریح کنیم که چه اموری به شانه کردن مو در طب سنتی ارتباط دارد، در حالی که هیچ کدام از این ها را نمی دانید.

 

فواید شانه چوبی در طب سنتی برای شپش

یکی از مواردی که امروزه کودکان مان با آن درگیر هستند و برای این موضوع حتی شانه چوبی نیز در طب سنتی برای خرید توصیه شده است، شانه چوبی و تاثیر آن برای شپش است.

امروزه انواع شانه ضد شپش تولید شده است، اما آیا می دانستید که شپش ها علاقه به چوب دارند و اگر شما شانه چوبی را روی سر فرزندان تان بکشید، به راحتی شپش ها از مو ها جدا شده و حتی این شانه چوبی، می تواند رشک یا همان تخم شپش را نیز از مو جدا کند. چون در طول روز ما متاسفانه در محیط های آلوده فراوانی قرار می گیریم، که یکی از آن ها می تواند اداره، مدرسه و یا سایر مکان های عمومی که در آن ها به کار اشتغال داریم، رفت و آمد نماییم، انواع بیماری هایی که مربوط به مو است را ممکن است دچار شویم، به همین دلیل، استفاده از شانه چوبی آن هم حداقل روزی ۳ الی ۵ بار بسیار مهم است و این موضوع را باید از همان کودکی در کودکان مان نهادینه کنیم.

بهترین شانه برای مو سر از نظر طب سنتی

در طب سنتی بهترین شانه برای مو سر را، شانه عاج فیل می داند که در گذشته به دلیل وجود تعداد زیادی از فیل های گوناگون در اقصی نقاط جهان، بسیار بیشتر در دسترس مردم قرار داشت، اما امروزه شاهدیم که اگر بخواهیم شانه عاج فیل تهیه کنیم باید مبالغی نزدیک به ۵ میلیون تومان را باید پرداخت نماییم و البته به خریدش می ارزد، اما تمامی مردم از هیچ منظری دارای چنین توانی نیستند که بخواهند شانه عاج فیل تهیه کنند.

توصیه می کنیم به جای شانه های چوبی که معلوم نیست از چه چوب هایی تهیه شده اند، از شانه چوبی ایرانی استفاده نمایید که معمولا از چوب افرا است و این چوب، با توجه به کیفیت عالی خود که در اقصی نقاط ایران بسیار یافت می شود، بسیار می تواند به مو و پوست سر کمک برساند.

بنابراین بهترین شانه برای مو سر بعد از شانه عاج فیل که بسیار کمیاب است و جنس آن از استخوان عاج فیل می باشد، شانه چوبی است.

خواص شانه چوبی در طب اسلامی چیست؟

در واقع ما طب اسلامی نداریم، بلکه توصیه هایی هستند که ائمه و پیامبر مکرم اسلام (ص) در این زمینه داشته اند، در واقع، اگر بررسی نماییم، می بینیم که بسیاری از مسائلی که در طب سنتی در مورد شانه مطرح شده است، به صورت احادیث توسط ائمه نیز مطرح گشته اند. این موضوع قطعا نشان از این مسئله دارد که اسلام و طب سنتی در یکدیگر آمیخته شده اند.

یکی از بهترین شانه ها که می توانید دائما با خودتان داشته باشید، شانه جیبی چوبی است که بسیار کمک می کند به شما دائما بر اساس توصیه های طب های گوناگون، در روز چندین بار، چه در محل کار و چه در خانه، اقدام به شانه کردن مو های خود نمایید.

امروزه شانه چوبی در کشور های معتبر و تاثیر گذار بر اقتصاد جهان، با قیمت هایی نظیر ۲۵ برابر قیمت کشور ما در حال فروش در فروشگاه ها می باشند، در حالی که در کشور ما، این مسئله اصلا تصور شدنی نیست که یک شانه چوبی با قیمتی نظیر ۱۵۰ هزار تومان به فروش برسد و علت این موضوع را می توانیم به بسیاری از مسائل اقتصادی ارجاع دهیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای نقدیان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120140859
شماره تلفن ثابت:02177244993
شماره فکس:02177495498

مطلب پیشنهادی

شانه چوبی دانه درشت

خرید اینترنتی شانه چوبی دانه درشت ایرانی قدیمی

در گذشته ای نه چندان دور، شاید منظور ما چیزی در حدود ۱۰ سال پیش …

پاسخی بگذارید