خانه / شانه دندانه ریز / شانه دندانه ریز و خرید آن برای شپش

شانه دندانه ریز و خرید آن برای شپش

شانه دندانه ریز یکی از بهترین راه های درمان و یا پیشگیری از شپش سر است. شما باید بتوانید به کودک تان بیاموزید که روزی ۵ بار، مو های خود را شانه نماید.

البته کارایی های دیگری را نیز برای شانه دندانه ریز می توان نام برد که آن از بین بردن شوره سر است.

شوره سر به دلیل پوست پوست شدن پوست سر بر اثر خشکی بسیار آن خواهد بود. کشیدن شانه دندانه ریز سبب می شود شپش، شوره و رشک که تخم شپش است، از مو ها جدا شود.

خرید اینترنتی شانه دندانه ریز به سهولت امکان پذیر است. شانه پلاستیکی دندانه ریز را بیشتر توصیه می کنیم، چرا که همان کارایی را با قیمت بسیار مناسب تری مهیا می نماید.

شانه دندانه ریز

شپش سر چیست و درمان آن

شپش سر در واقع یک انگل است و در محیط های آلوده مانند خاک و زباله دانی ها زندگی می کند. امروزه شپش سر موجب ترس بسیاری از خانواده ها برای کودکان شان شده است.

شپش یک موجود زنده است و اندازه آن بسیار کوچک است. با چشم بسیار سخت دیده می شود. اگر تعداد آن در سر فرد آلوده بسیار باشد، باید به جز شانه دندانه ریز از راه های دیگری نیز استفاده کرد.

بهترین راه درمان و پیشگیری از شپش سر، استفاده از شانه دندانه ریز و یا حتی درشت است. چرا که در صورت استفاده مداوم و هر روزه، هیچ شپشی نمی تواند کار خود را بر روی سر انجام دهد.

شپش سر چیست

انواع شانه دندانه ریز

در دو مدل، این شانه تولید می شود:

  •  پلاستیکی
  •  فلزی

شانه دندانه ریز پلاستیکی توسط کارخانه تولید شانه پلاستیکی صورت می گیرد. بسته بندی معمول این شانه ها، جین ۱۲ عددی بوده است.

شانه دندانه ریز فلزی متاسفانه امکان تولید آن فعلا در داخل کشور نیست. عمده این محصول با قیمت بسیار گزافی در داخل کشور توسط چندین انحصار طلب وارد کننده صورت می گیرد.

شانه دندانه ریز فلزی

شانه پلاستیکی دندانه ریز

طرز تهیه و خرید اینترنتی شانه دندانه ریز

مدیران مدارس و مهد ها، امروزه برای سالم نگه داشتن محیط آموزشی خود، از خرید عمده شانه استفاده می نمایند. شانه دندانه ریز را به صورت عمده خرید می کنند، سپس توزیع می نمایند.

به این صورت هر کودکی موظف است حداقل در مدرسه، در زنگ تفریح مو های خود را شانه کند. این شانه کردن بی خود نیست، بلکه واقعا جلوی رشد شپش سر را خواهد گرفت.

خرید اینترنتی شانه دندانه ریز ساده است، کافی است از طریق راه های ارتباطی اقدام نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای نقدیان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09195362454

مطلب پیشنهادی

شانه پلاستیکی

تولید کننده شانه سر دندانه ریز زنانه

قطعا با توجه به عدم ثبات بازار و نداشتن همیشگی بار در دست توزیع کنندگان …

پاسخی بگذارید