خانه / شانه پلاستیکی / شانه پلاستیکی تولیدی کارخانه ایرانی

شانه پلاستیکی تولیدی کارخانه ایرانی

شانه پلاستیکی انواع بسیار زیادی دارد که در کارخانه جات تولیدی برس و شانه، توسط ماده خام گرانول با دستگاه تزریق پلاستیک در تعداد بسیار زیاد آماده می گردد، به بازار عرضه می شود. انواع شانه و برس بسیار طیف گسترده ای را در بر می گیرند. به عنوان مثال شانه جیبی، مردانه، زنانه بچه گانه، حمامی و سایر مدل هایی که در ذیل خدمت تان عرض می نماییم.

یک کارخانه تولیدی شانه پلاستیکی باید بتواند انواع مدل شانه ها را تولید نماید و ما برای این موضوع، مدل محصولات خود را به صورت تصاویر خدمت تان معرفی کرده ایم. از شانه دندانه ریز به عنوان شوره گیر و یا شانه ضد شپش نیز استفاده می شود.

شانه دندانه درشت برای خانم هایی که دارای مو های بسیار بلند می باشند مناسب است. ضخامت مو در انتخاب دندانه شانه بسیار موثر است. اگر مو شما ضخیم باشد از دندانه درشت استفاده کنید، اگر هم ضخیم و هم بلند است، از شانه دندانه درشت و بلند استفاده نمایید.

شانه پلاستیکی

کارخانه شانه پلاستیکی چه مقدار ظرفیت تولید دارد؟

برخی از مشتریان ما صادر کننده هستند و در تیراژ بالای ۱ میلیون عدد شانه پلاستیکی را درخواست می دهند، به همین دلیل از ظرفیت کارخانه شانه پلاستیکی می پرسند، ما نیز در جواب به روال قرارداد ها اشاره می کنیم و مدت زمانی را که نیاز است، شانه مورد نظر شان آماده گردد را خدمت شان معرفی می نماییم.

مهم است یک کارخانه تولید شانه بتواند در مدت زمان اندک، تعدادی را که مشتریانش نیاز دارند تولید و در اختیار شان قرار دهد. تولید شانه کار سختی نیست، اما نیاز به تکنولوژی روز و همچنین دستگاه های به روز دارد.

هزینه دستگاه های قدیمی تزریق پلاستیک بسیار بالا است و صد البته استفاده از شانه های دو رنگ که توسط دستگاه تزریق پلاستیک دو رنگ تولید می شوند، از مزیت بالاتری برخوردار می باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای نقدیان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09195362454

مطلب پیشنهادی

شانه پلاستیکی

فروش عمده شانه پلاستیکی

فروش عمده شانه پلاستیکی موی سر مردانه و زنانه کاملا با یکدیگر تفاوت داشته و …

پاسخی بگذارید