خانه / برس چوبی / فروش برس چوبی بامبو

فروش برس چوبی بامبو

یکی از بهترین چوب ها برای تولید شانه و برس چوبی، چوب درخت بامبو یا همان خیزران خودمان است. این چوب در شمال و جنوب کشور ما بسیار یافت می شود، اما به دلیل نداشتن تکنولوژی لازم برای تولید انواع شانه و برس مو چوبی، متاسفانه با این موضوع مواجه هستیم که عمده برس چوبی را از کشور هایی نظیر چین و کره وارد می نماییم.

درست است که این امر باعث خارج شدن ارز از کشور می شود، اما از طرفی نیاز داخل به برس چوبی و از دیگر عدم توانایی تولید این مدل برس ها، باعث شده که روند واردات ادامه یابد.

شاید سوال داشته باشید که آیا به جز چوب بامبو، از چوب های دیگری نیز می توان شانه و برس چوبی تولید کرد؟

 

تولید شانه چوبی ایرانی

در کشور ما از قدیم الایم شانه و برس چوبی ساخته می شده است، اما مشکل ما روی ساخت برس چوبی است و معمولا چوبی که با آن شانه چوبی ساخته می شود، چوب درخت افرا می باشد، چرا که این چوب در اقصی نقاط کشور ما فراوان است، در حالی که چوب بامبو را تنها می توان در مرداب ها و آبگیر ها یافت و همین موضوع باعث شده که کمتر نجاری برای تولید شانه چوبی ایرانی به چوب درخت بامبو روی بیاورد.

در ضمن چوب درخت بامبو بعد از مدتی احتمال این را دارد که خشک شود ولی چوب درخت افرا تا مدت های مدیدی و حتی سالیان سال می ماند و کارایی خود را به خوبی حفظ خواهد کرد.

انواع برس چوبی

همانطور که عرض کردیم ما توانایی ساخت برس چوبی را نداریم، ولی می توانیم انواع برس چوبی را به کشور مان وارد نماییم و در کنار آن، شانه چوبی را در مقیاس های بسیار بزرگ تولید کنیم.

تولید شانه کار چندانی ندارد و به جز این که یک سری کاری به شمار می رود، می توان روی آن طراحی های بسیاری انجام داد و زیبایی های بسیاری را نقش بست که در نوع خود قطعا عالی خواهد بود.

اما مسئله مهم در تولید برس چوبی، دندانه چوبی آن است، چرا که دسته برس را می توان به طرق مختلفی تولید کرد، اما دندانه آن را یا باید توسط دستگاه خمیر چوب تولید نمود و سپس مونتاژ کرد که اکثریت برس های چوبی بازار به این شکل هستند و یا اینکه یک استاد کار ماهر دندانه برس چوبی را خود به صورت طبیعی و به کمک ابزار آلات، از چوب بدست بیاورد که این کاری بسیار دشوار و سخت خواهد بود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای نقدیان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09195362454

مطلب پیشنهادی

برس مو چوبی

قیمت برس چوبی مو

یکی از بهترین برس های موجود در بازار که امروزه اکثریت مردم تشویق شده اند …

پاسخی بگذارید