خانه / شانه شپش / قیمت خرید شانه مخصوص شپش

قیمت خرید شانه مخصوص شپش

آیا موهایتان دچار شپش شده است؟ نمی دانید که که خودتان یا فرزندتان درمان شده اید و یا دوباره به آن مبتلا هستید؟ چرا که متاسفانه شپش مو خبر نمی دهد و می خواهیم کمی در مورد خود شپش صحبت کنیم تا بتوانیم به صورت کامل این موجود را بررسی کرده و سپس به درمان شپش مو سر توسط انواع شانه ضد شپش فلزی و برقی بپردازیم.

شپش مو یک انگل به شمار می آید که از پوست سر تغدیه می کند و خود این موجود زنده، آنقدر کوچک است که در یک تصویر ما این کوچکی را نسبت به یک سکه ۵۰۰ تومانی به نمایش گذاشتیم. حال تصور کنید این موجود کوچک تخم یا رشک آن چقدر می تواند کوچکتر از آنچه تصور می شود باشد، به همین دلیل باید از شانه دندانه ریز و بسیار محکم استفاده شود، که بتواند پس از برخورد با شپش و رشک ها، آن ها را از مو جدا نماید.

راه انتقال شپش سر چیست؟

متاسفانه ما بعد از اینکه کودکان مان یا خودمان به شپش سر مبتلا می شویم به این امر توجه می نماییم که شپش سر از چه راه هایی انتقال می یابد. مهم ترین راه های انتقال شپش سر در پیش دبستانی یا دبستان، چسباندن سر کودکان به یکدیگر است که این امر به دلیل بازی های کودکانه بسیار امکان پذیر است.

و راه بعدی که غیر مستقیم می باشد، از طریق برخورد لباس هایی نظیر کاپشن، کلاه و شال می باشد که معمولا کودکان همه آن ها را بر روی چوب لباسی قرار می دهند. این راه هایی که خدمت تان عرض کردیم مهم ترین راه های انتقال انگل شپش است.

بنابراین به کودکان خودتان بیاموزید که به هیچ عنوان لباس های خود را در محل عمومی مانند چوب لباسی آویزان نکننده و سر خود را به سر دوستان شان نزدیک ننمایند، چون شپش یک موجود زنده است و به راحتی می تواند از سر یک فرد به سر فرد دیگری بپرد و آن سر را در مدت زمان اندکی آلوده نماید.

راه های از بین بردن شپش مو سر چیست؟

حال که اندازه این موجود زنده را متوجه شده ایم، باید بدانیم که راه های از بین بردن این انگل چیست و از چه طریقی می توانیم به بهترین صورت، این موجود را از بین ببریم. در کل تاریخ بشر چند راه ساده اما با آسیب وجود داشته که امروز می خواهیم آن ها را بررسی کنیم و راه بدون آسیب را خدمت تان عرضه نماییم.

اولین راه معمولا مادر پدر ها می آمده اند از مواد سمی نظیر گازوییل، نفت، سم مورچه و امروزه با نام زیباتری نظیر شامپو ضد شپش استفاده می کرده و می کنند. توصیه می کنیم به هیچ عنوان از مواد سمی استفاده نکنید که خطر ابتلای سرطان را در خود یا فرزندتان بسیار افزایش می دهید.

راه دیگری که انجام می دادند، کوتاه کردن مو ها با ماشین شماره صفر است، ولی مشکل این کوتاه کردن در این است که موجب کاهش اعتماد به نفس کامل یا فرد آلوده به شپش خواهد شد، و از طرفی دیگران نیز خواهند فهمید که شما آلوده به شپش شده اید و تا مدت مدیدی مجبور هستید که برای دیگران توضیح دهید که شپش شما خوب شده است.

جدید ترین راه و بهترین راه از بین بردن شپش مو سر، استفاده از انواع شانه شپش است که توسط آنها می توانید به راحتی در کمتر از ۲ هفته سر تان عاری از شپش شود.

انواع شانه ضد شپش سر چه مدلی می باشد؟

شانه ضد شپش در حالت کلی به ۴ مدل تقسیم بندی می شود و ویژگی اشتراک تمامی شانه های ضد شپش، داشتن دندانه های بسیار ریز و به هم چسبیده است که بتواند در نهایت شپش و رشک را از سر جدا نماید.

به جز شانه ضد شپش الکتریکی یا برقی، تمامی مدل شانه های ضد شپش یک کارایی دارند و تنها در جنس و مواد ساخته شده از آن، با یکدیگر تفاوت دارند.

اولین مدل شانه ضد شپش، شانه شپش کش پلاستیکی است. مزیت شانه پلاستیکی ضد شپش، داشتن دندانه های ریز و ارزان بودن آن نسبت به سایر شانه های موجود است. البته به دلیل اینکه از پلاستیک ساخته شده است، توصیه می کنیم که انتظار زیادی از آن نداشته باشید، چرا که این شانه ها، در اثر فشار زیادی که ممکن است از سمت کسی که مو را شانه می نماید، بر آن وارد آید، شکسته شوند و یا نتوانند تمامی رشک یا تخم شپش را که در فاصله ۴ میلیمتری مو سر قرار دارند، جمع آوری نماید.

شانه پلاستیکی به دلیل قیمت ارزان خود، معمولا در پک ۱۲ عددی یک جا به فروش می رسد و شاید هزینه ۱۲ عددی آن به اندازه یک شانه فلزی استیل ضد شپش نباشد.

شانه چوبی برای شپش مو سر چگونه است؟

دومین مدل شانه ضد شپش بعد از شانه پلاستیکی که از نظر قیمتی و کیفیتی از آن بالاتر می باشد، شانه پلاستیکی ضد شپش است. این شانه ها، از جنس چوب طبیعی بوده و زمان زیادی را معمولا فرد نجار باید برای آن بگذارد، اما مزیت طبیعی آن این است که شپش ها زمانی که بوی چوب را احساس می کنند، فراری می شوند و نه تنها از سر خارج می شوند، بلکه شما در کمتر از یک هفته مشاهده خواهید کرد که شپشی دیگر در سر خود یا فرزندتان وجود ندارد.

شانه چوبی برای شپش تقریبا حکم هلاکت را دارد و به صورت طبیعی و خود به خود با کشیدن آن بر روی سر، شپش ها از سر خارج می گردند. باید هر دفعه نزدیک به ۷۰ بار بر روی یک محل بکشید و سعی کنید این کار را روزی ۵ مرتبه از صبح تا به شب انجام دهید. با اینک کار به راحتی شاهد از بین رفتن شپش سر خواهید شد، گویی اصلا این شپش وجود نداشته است.

شانه دندانه فلزی استیل ضد شپش مو نانو

گزینه سوم شانه ها برای شپش و رشک که می توان آن را نسبت به قیمت خود، مناسب دانست و از کارایی آن مطمئن بود، شانه فلزی دندانه ریز است. این شانه ها، در کشور های مختلفی از جمله فرانسته، آلمان و آمریکا تولید می شوند. جنس دندانه های آن ها از استیل بوده و بسیار محکم و با فاصله بسیار کم از یکدیگر قرار گرفته اند، به طوری که در نگاه اول تصور می کنید شاید دو تار مو از لا به لای آن رد نشود، اما در هنگام استفاده مشاهده می کنید که بسیار راحت می توانید از این مدل شانه استفاده کنید.

به دلیل ریز بودن دندانه های این شانه، نام دیگر آن را شانه ضد شپش نانو نامیده اند. روی دندانه ها را اگر دقت نمایید یک حالت برش وجود دارد، تا بتوانند رشک یا تخم شپش را به صورت کامل که به مو سر فرد آلوده چسبیده است، جدا نمایند. اگر چنین نباشد، متاسفانه شاهد خواهیم بود که رشک ها جدا نخواهند شد و این بهترین ویژگی و مزیت شانه فلزی استیل ضد شپش نسبت به شانه چوبی و پلاستیکی برای از بردن بردن و پاکسازی مو از انواع گونه های شپش است.

 

این فیلمی را که برای تان قرار داده ایم حتما ببنید، تا بعد از خرید شانه ضد شپش دندانه فلزی استیل، دچار مشکل در استفاده از آن نشوید.

شانه تشخیص ضد شپش الکتریکی یا برقی سر

ما فعلا ۳ مدل شانه را خدمت تان معرفی کرده ایم و در این بین تنها یک مورد است که می تواند شپش را تشخیص دهد، این هم شانه ضد شپش فرانسوی می باشد. کشور فرانسه در زمینه شپش دستآورد های بهتری را داشته است و توانسته است به بهترین صورت عملکرد خوبی را در این زمینه داشته باشد.

ما سعی می کنیم به روایت تصویر، برای تان کارایی انواع این شانه ها را خدمت تان توضیح دهید.

عکسی که در زیر می بینید یکی از ۴ نمونه شانه ضد شپش الکتریکی موجود در بازار است. تنها تفاوت این شانه با شانه های ضد شپش برقی دیگر، داشتن مکش و یک فیلتر است که اکثریت رشک و شپش ها را به درون خود می کشد. این شانه از قدرت بالایی برخوردار است و نسبت به رقبای خود یکی از بهترین ها می باشد.

فقط باید حواس تان باشد که در هنگام استفاده از این شانه، حتما باید بعد از استفاده، فیلتر آن را درآورده و دور بیاندازید، چرا که رشک و شپش ها درون فیلتر آن قرار می گیرند.

شاید اگر بخواهیم برای این شانه یک ضعف قائل شویم، نداشتن یک سیستم تشخیص شپش است و فردی که در حال درمان است، خودش باید مو را موشکافی نماید تا بتواند تمامی شپش و رشک های موجود را از آن جدا نماید. به جز این ضعف، دیگر نمی توانیم هیچ نقطه ضعف دیگری برای آن قائل شد و تمامی اعضای خانواده می توانند از این شانه برای از بین بردن رشک و شپش خود استفاده نمایند.

مد نظر داشته باشید که حداقل ۱۴ عدد فیلتر نیاز است برای اینکه هر روز شما بتوانید موی سر فرد آلوده به شپش را بررسی کنید و توسط این شانه، هر چه که از رشک و شپش است، در فیلتر آن جمع نمایید.

 

شانه مخصوص تشخیص شپش هم داریم؟

بله دو مدل شانه برقی یا الکتریکی تشخیص شپش داریم که این دو مدل با مدل های دیگر برقی تفاوت شان در کشتن و تشخیص شپش هست. مزیت این دستگاه ها که در زیر تصاویر هر یک را برای تان قرار می دهیم، داشتن دستگاه لیزر تشخیص شپش است.

لیزر نیز یک نور آبی رنگ بوده که به هیچ عنوان برای فرد مشکلی ندارد و تنها مادون قرمز نامیده می شود. مادون قرمز در نور خورشید، نور لامپ و هر محصولی که نور تولید می کند وجود دارد، این مادون قرمز به صورت رفت و برگشتی در شانه تشخیص شپش قرار گرفته است، به صورتی که موجود زنده در حال حرکت را مشاهده کند، شروع به بوق زدن می نماید و تا زمانی که شپش یا رشک را از بین نبرد، دست از بوق زدن بر نخواهد داشت.

به راحتی توسط این شانه ها، می توانید حتی اگر تصور می کنید که خوب شده اید، می توانید به راحتی توسط این شانه تشخیص شپش الکتریکی، هفته ای یک بار موی سر خود و سایر اعضای خانواده خود را بررسی کنید که خیال تان راحت باشد هیچ نوع شپش و انگلی در موی سر شما وجود نخواهد داشت.

 

چه کار کنیم شپش سراغ ما نیاید؟

معمولا اکثریت افرادی که شپش گرفته اند این سوال بعد از بهبودی کامل برای شان پیش می آید که چه کار کنیم شپش به سراغ مان نیاید؟

برای این امر چند پیشنهاد داریم که یک به یک خدمت تان عرض می کنیم:

  • شانه و برس های تان را که تا به الان استفاده می کردید را در دمای ۵۵ درجه سانتی گراد به مدت نیم ساعت قرار دهید تا اگر شپش و یا رشک بر روی آن قرار دارد از بین برود.
  • توسط ماشین لباسشویی هر دو روز یک بار به مدت یک هفته تمامی لباس ها، بالشت، پتو و سایر تجهیزات مربوط به فردی که شپش داشته و حتی سایر افراد خانواده را به صورت کامل بشویید تا رشک و شپش از بین برود. در حین شست و شو از دمای بالای ۵۵ درجه سانتی گراد در لباس شویی تان استفاده نمایید.
  • علاوه بر لباس ها، کلاه، دستکش و هر آنچه را که تصور می کنید بشویید.
  • وسایلی را که به نظرتان قابل شست و شو نیست، از جمله اسباب بازی بچه ها و … را دو هفته در یک کیسه پلاستیکی قرار دهید و بعد از دو هفته در کیسه را باز نمایید و خوب تکان دهید تا اگر از شپش و رشک چیزی وجود دارد، بیرون بریزد.

خرید اینترنتی شانه مخصوص ضد شپش چگونه است؟

فکر کنیم تمامی مواردی که مربوط به شانه مخصوص شپش سر بوده است را خدمت تان عرض کرده ایم، دیگر موضوع این است که شما کدام یک از انواع شانه شپش را پسندیده اید و می خواهید برای رفع نیاز خود از آن ها استفاده نمایید.

هر کدام از چهار مدلی که خدمت تان عرض کرده ایم، به صورت تکی یا فروش عمده موجود است و معمولا فروش عمده سعی می نماییم به فروش برسانیم، چرا که بسیار برای ما راحت تر است و از طرفی خرید آن برای مصرف کننده هایی که در شهر های مختلف من جمله شهر مشهد به دنبال این محصول با قیمت مناسب هستند، می توانیم به راحتی در اختیارشان بگذاریم.

بنابراین اگر با ما ارتباط گرفتید، اول نام شهر خود را بیان نمایید تا بتوانیم در آن شهر نمایندگی مربوط به انواع شانه ضد شپش را خدمت تان عرض کنیم، در صورتی که نمایندگی نداشتیم، از طریق پست یا راه های دیگر می توانیم یک روزه یا حداکثر ۲ روزه، شانه مخصوص شپش را خدمت تان ارسال نماییم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای نقدیان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09195362454

مطلب پیشنهادی

شانه شپش سر

شانه شپش سر مخصوص ارزان برای فروش

شانه شپش سر مخصوص هم یکی از احتیاجات مدارس به شمار می آید این محصول …

پاسخی بگذارید