خانه / شانه عاج فیل / قیمت فروش شانه عاج فیل

قیمت فروش شانه عاج فیل

قیمت شانه عاج فیل برای فروش تقریبا به میلیونی رسیده و حداقل با نرخ بسیار زیاد عرضه می گردد.

شانه عاج فیل در گذشته که تعداد فیل ها بسیار بود و شکار آن ها بسیار کم، وجود داشت، اما امروزه شاید برای تان جالب باشد با قدغن شدن شکار فیل و نبود فروش عاج در بازار، بسیار سخت می توانید به این نوه مدل شانه برسید.

اگر بر اثر شنیدن اینکه شانه عاج فیل بهترین شانه می باشد و فکر خرید آن افتاده اید، تبریک می گوییم، اما زمانه متاسفانه خیلی تغییر کرده و نمی توانید آنچنان که باید و شاید دسترسی به این محصول داشته باشید، اما جایگزین آن شانه و برس چوبی هستند که خود می تواند در سطح شانه عاج فیل باشد.

پیشنهاد ما این است بهترین جایگزین برای شانه عاج فیل، شانه چوبی است که خودش از کیفیت های متفاوتی برخوردار است. نوع داخلی با وارداتی تفاوت قیمتی بسیار دارد، بنابراین اکثریت تاجران رو به واردات این محصول از کشور های مختلف آورده اند.

 

بهترین شانه برای موی سر

درست است که شانه عاج فیل امروزه بسیار کمیاب است و حتی خرید و فروش آن، دارای کیفر قانونی می باشد، اما بعد از آن همانطور که در بالا اشاره کردیم، بهترین برس و شانه برای موی سر، برس و شانه چوبی است.

در نظر داشته باشید که خواص بسیاری برای شانه چوبی ذکر شده و بیان شده حداقل روزی ۳ دفعه و هر بار، ۴۰ بار شانه را از سو های مختلف و جهت های متفات بر روی مو هایتان بکشید، به این گونه شما می توانید، به بهترین نحو مو های خود را حفظ کنید. شانه پلاستیکی متاسفانه سردرد به همراه می آورد.

یعنی هر چیزی که بر روی سر شما الکتریسیته ایجاد کند، ایجاد سردرد می نماید. سعی کنید تا آنجا که می توانید از برس و شانه پلاستیکی و فلزی فاصله بگیرید که هم به مو هایتان آسیب می رساند و هم سبب سردرد در شما می گردند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای نقدیان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09195362454

مطلب پیشنهادی

شانه عاج فیل

خرید شانه مخصوص عاج فیل برای مو

خرید شانه عاج فیل که بهترین نوع بین موجود در بازار است، مخصوص برای مو …

پاسخی بگذارید