خانه / شانه شپش / محل فروش شانه شپش

محل فروش شانه شپش

امروزه بچه های مد و دبستانی بیشترین افراد در معرض شپش هستند و دلیلش انتقال راحت و همچنین عدم اطلاع کودکان از راه های انتقال این انگل است. به همین دلیل معرفی محل فروش شانه شپش بسیار مهم می باشد.

یکی از کار هایی که امروزه خانواده ها باید انجام دهند، راهنمایی کودکان از راه های انتقال شپش است. به عنوان مثال می دانستید که یکی از راه های انتقال شپش از طریق آویزان کردن کاپشن، کلاه و شال های کودکان بر روی چوب لباسی کلاس مدرسه است؟

چرا که شپش می تواند حرکت کند و همچنین قدرت پرس خوبی را نیز دارا هست، همینکه بو بکشد و بوی جدیدی از فرد جدیدی را احساس نماید، اقدام حرکت از کلاه یا کاپشن فرد آلوده به فرد سالم می نماید و به همین راحتی کودک شما دچار شپش سر در مدرسه خواهد شد.

راه های از بین بردن شپش سر

بهترین راه از بین بردن شپش سر، استفاده از انواع شانه دندانه ریز پلاستیکی است که هم بسیار ارزان می باشد و هم برای خریدارانی که می خواهند شانه را امتحان کنند بسیار راحت می باشد. این شانه ها معمولا دو طرفه هستند و هزینه تولید آنچنانی ندارند و به همین دلیل برای مصرف کننده بسیار مناسب می باشد.

این در حالی است که اگر بخواهید از شانه ضد شپش فرانسوی یا فلزی استفاده کنید، چون تجربه استفاده نداشته اید قطعا با شک و تردید این کار را خواهید کرد و از طرفی کار با شانه ضد شپش پلاستیکی بسیار راحت تر است. فروش شانه شپش بسیار به پیشگیری و درمان شپش سر کمک کرده است.

یکی از موارد مهم در استفاده از شانه پلاستیکی، استفاده بدون روغن زدن به مو هاست، در حالی که برای شانه فلزی باید حتما از روغن های متفاوتی مانند زیتون استفاده کرد تا مو ها را از ریشه جدا نماید.

مزیت شانه پلاستیکی ضد شپش نسبت فلزی

شانه پلاستیکی را شما می توانید به صورت یک پک کامل ۱۲ عددی تهیه کنید و هر موقع که احساس کردید شانه کثیف شده است، شانه پلاستیکی جدیدی را باز نمایید، اما اگر بخواهید از شانه فلزی استفاده کنید، مدام نیاز به شستشو و همچنین رعایت نکات مختلفی دارد و همچنین شانه ضد شپش پلاستیکی برای مدرسه بسیار مناسب است و همه دانش آموزان را می توانید به راحتی از این طریق دارای شانه ضد شپش کنید و به آن ها آموزش دهید که هر روز، روزی حداقل ۵ مرتبه مو های خود را با این شانه، شانه نمایید که همین مسئله کمک بسیاری به کودکان می نماید که در صورت دچار به شپش، آن را به راحتی و با هزینه بسیار کم از خود دور سازند.

خرید اینترنتی شانه مخصوص شپش سر

امروزه به دلیل اینکه محل فروش شانه شپش تقریبا مشخص نیست و در شهر های مختلف برای خرید شانه ضد شپش به صورت اینترنتی اقدام می کنند، ما نیز بر آن شدیم که محصولات شانه و برس ضد شپش را به صورت اینترنتی عرضه نماییم.

اگر مدیر مدرسه هستید، حتما توصیه می کنیم که به صورت عمده و در تیراژ بالا اقدام به خرید شانه ضد شپش پلاستیکی نمایید و حتی اگر خانواده و اولیا می باشید، با مدیر مدرسه تان صحبت کنید تا از این طریق بتوانید هم باعث خیر رسیدن به کودکان دیگر شوید و هم کودک خودتان به این طریق از شپش در امان باشد، چرا که اگر دیگر کودکان شپش نداشته باشند، قطعا کودک شما نیز به شپش سر دچار نخواهد شد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای نقدیان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09195362454

مطلب پیشنهادی

شانه شپش سر

خرید اینترنتی شانه مخصوص شپش سر الکتریکی

بهترین تکنولوژی روز را در شانه الکتریکی مخصوص شپش سر می توانید مشاهده کنید که …

پاسخی بگذارید