خانه / شانه پلاستیکی / کارخانه تولیدی شانه سر پلاستیکی زنانه

کارخانه تولیدی شانه سر پلاستیکی زنانه

تولیدی شانه پلاستیکی توسط دستگاه های تزریق پلاستیک است و امروزه صنعت پلاستیک بسیار قوی در این زمینه ظاهر شده است. چرا که شانه سر پلاستیکی زنانه یا مردانه و حتی بچه گانه بسیار در بازار فروش دارد.

فروش عمده شانه پلاستیکی در بازار امروزه توسط بنکداران صورت می گیرد و این بنکداران و پخش عمده برس و شانه سر پلاستیکی ها هستند که در کنار آن، کارخانه تولید شانه و برس نیز سود می برند.

به دلیل اینکه در هر شهری نمی توان فروشگاه زد، همکاری و ایجاد نمایندگی در این زمینه بسیار مناسب و خوب است و کمک فراوانی به افراد به فروش و توزیع در سطح وسیع کشوری می نماید، به همین دلیل از اقصی نقاط ایران و شهر های کشور، ما دارای بسته بندی های فراوانی هستیم.

تولید شانه چوبی چگونه است؟

روند تولید شانه چوبی با پلاستیکی بسیار متفاوت است و این دو کاملا کار متفاوت از یکدیگر به شمار می آید. بگذارید این طور برای تان توضیح دهیم که برای تولید شانه چوبی طبیعی، نجار و کارگاه های نجاری برای تولید اقدام به خرید کنده درخت هایی نظیر افرا می کنند، در حالی که برای تولید شانه سر پلاستیکی در کارخانه، یک هزینه اولیه گزافی وجود دارد و آن خرید دستگاه تزریق پلاستیک و ساخت قالب برای دستگاه است.

امروزه حتی قالب دستگاه پلاستیک را خوشبختانه می توان سند زد و دارای انحصار کرد. به همین سادگی مشاهده خواهیم کرد که زمانی که انحصار وجود داشته باشد، دیگر نیازی نیست به مانند گذشته نگران کپی شدن انواع شانه و برس تولیدی توسط خودمان گردیم.

تولید شانه موزر ممکن است؟

امروزه علاوه بر شانه و برس پلاستیکی مرسوم در بازار، انواع شانه موزر نیز توسط تولید کنندگان پلاستیک کشورمان تولید می شود، اما مشکل اصلی این تولید کنندگان نا هماهنگی جنس تولید شده با اندازه دقیق شانه است.

به عنوان مثال اگر شما از شانه ۱ میلیمتری استفاده کنید، مشاهده می کنید که بیشتر از یک میلیمتر است و همچنین اگر شما از شانه ۵ میلیمتری استفاده کنید، کاملا دقیق نیست و این ها همه به خاطر قالبی است که برای تولید شانه موزر روی دستگاه های تزریق پلاستیک در کارخانه قرار می گیرد.

به همین دلیل کمتر تولید کننده ایرانی داریم که توانسته باشد شانه ماشین اصلاح موزر سر را به صورت خیلی دقیق تولید کند. تولید شانه موزر کار بسیار سود بخشی است، ولی عمده مشتریان ما برای خرید شانه موزر، به صورت عمده یا اینترنتی، سعی می کنند از مدل های وارداتی اصل استفاده نمایند.

تولید شانه زلفی در کنار محصولات

برای جور بودن جنس، نیاز است که انواع شانه و برس پلاستیکی در کارخانه تولید و به مشتریان خرده و عمده عرضه شود. به همین دلیل شانه زلفی و سایر شانه و محصولات خود را که بررسی می کردیم، نزدیک به ۵۰ مدل شانه متفاوت را در حال تولید و عرضه به بازار هستیم.

از شانه دسته دار بلند سر، بدون دسته، شانه دندانه ریز و درشت و ترکیبی این ها، می توان مدل های بسیار متفاوت از یکدیگر را ایجاد نمود. به همین دلیل سعی کرده ایم که کار برس را کمتر در کنار شانه پلاستیکی انجام دهیم و رو به برس های طرح دار بچه گانه بیاوریم. برس بچه گانه و شانه زنانه حمامی، همچنین شانه جیبی مردانه از بهترین و پر فروش ترین مدل شانه ها به شمار می آیند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای نقدیان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09195362454

مطلب پیشنهادی

شانه پلاستیکی

فروش عمده شانه پلاستیکی

فروش عمده شانه پلاستیکی موی سر مردانه و زنانه کاملا با یکدیگر تفاوت داشته و …

پاسخی بگذارید