خانه / شانه پلاستیکی / کارخانه تولیدی شانه مو سر پلاستیکی

کارخانه تولیدی شانه مو سر پلاستیکی

یک کارخانه تولیدی شانه مو سر پلاستیکی نمی تواند تنها یک مدل شانه تولید کند، بلکه باید بتواند انواع مدل شانه مو سر را من جمله شانه مو سر حمامی، زنانه، مردانه و بچه گانه را تولید کند.

البته تمامی کارخانه های تولیدی شانه مو سر اینگونه فکر نمی کنند و این ما هستیم که به این موضوع بسیار اهمیت می دهیم. چرا که می دانیم مشتریان ما بریا خرید شانه مو سر حمامی وقتی با ما ارتباط می گیرند، در نظر دارند برس مو سر پلاستیکی را نیز خریداری کنند.

چون خرید برس پلاستیکی و شانه سر پلاستیکی دو امر متفاوت از یکدیگر نیستند و با هم انجام می شود. معمولا عمده فروش ها در اقصی نقاط شهر می خواهند که خرید به صورت عمده و با قیمت خوبی داشته باشند.

انواع شانه مو سر پلاستیکی

در حالت کلی ۳ مدل شانه مو پلاستیکی در همه جا وجود دارد:

  1. شانه دندانه ریز
  2. شانه دندانه درشت
  3. شانه جیبی

هر کدام از این مدل ها با یکدیگر در کارایی کاربرد متفاوت دارد و علت اینکه هر کسی مایل است از مدل های متفاوتی از آن ها استفاده کند به نوع مو بستگی دارد. چون نوع مو ها با یکدیگر متفاوت است و همچنین آقایان و خانم ها در این زمینه علایق متفاوت و مختلفی را دارا هستند.

به عنوان مثال شانه جیبی مردانه را فقط آقایان استفاده می کنند و خانم ها هیچ تمایلی به استفاده از شانه جیبی ندارند و معمولا با خود برس پلاستیکی یا چوبی حمل می کنند و در کیف زنانه خود قرار می دهند.

خرید شانه دندانه ریز

شانه دندانه ریز پلاستیکی به چندین مدل می تواند تولید شود که یکی از آن ها داشتن دسته است و دیگر بدون دسته که هر دو مدل در بازار طرفدار دارد. بعضی مردان هستند که علاقه دارند از شانه دسته دار استفاده کنند و برخی دیگر مایلند از شانه بدون دسته برای شانه کردن مو های شان استفاده نمایند.

البته عکسی را که مشاهده می کنید، شانه ترکیبی دندانه ریز و درشت می باشد و این مدل شانه ها، معمولا از کیفیت خوبی برخوردار هستند. چرا که هر دو مدل دندانه ریز و درشت را یکجا در خود دارا هستند.

شانه دندانه درشت یا پهن

مدل دیگری از شانه ها، شانه دندانه درشت یا پهن است که مخصوص باز گردن گره های مو از سر می باشد. زمانی که مو سر شما دارای سطح بالایی از گره ها باشد، به دلیل اینکه اگر از شانه دندانه ریز پلاستیکی یا فلزی استفاده نمایید، قطعا دچار ریزش مو خواهید شد و اگر این ریزش ادامه پیدا کند، صدمات جبران ناپذیری را به مو های شما وارد می نماید، بهتر است که به هیچ عنوان از شانه دندانه ریز استفاده نکنید.

یکی از دلایلی که موی شما امکان دارد دارای گره زیادی باشد، این است که حجم موی شما در محل های مختلف از سرتان زیاد است، بنابراین کافی است که توسط شانه پیتاژ مو خودتان یا آرایشگرتان به راحتی مو های شما را پیتاژ یا خرد نماید تا حجم مو ها در محل های مختلف از سرتان کاهش پیدا کند و به راحتی توسط شانه دندانه درشت، گره های مو را باز نمایید. البته این مسئله برای خانم ها بیشتر از آقایان است.

این را هم مد نظر داشته باشید که از شانه پلاستیکی با رنگ روشن استفاده کنید. چرا که قطعا شانه با رنگ روشن از ماده های مرغوب تری ساخته شده است، در حالی که شانه پلاستیکی تیره، ارزان تر است، اما در مقابل کیفیت جنس ماده ساخته شده از آن پایین تر خواهد بود.

تولید شانه جیبی مردانه

شانه جیبی در حالت کلی لقب مردانه را با خود یدک می کشد، چرا که اگر دقت کنید در بازار، اکثرا مرد ها شانه جیبی را در جیب کت یا شلوار خود می گذارند و به دلیل نداشتن ساک و کیف به مانند زنان، از داشتن شانه های بلند و یا دسته دار، معذور هستند.

تولید شانه جیبی در کارخانه ما در کنار سایر شانه های تولید شده انجام می گیرد. اگر دقت داشته باشید، معمولا تمامی شانه های جیبی رنگی هستند و به دو رنگ سیاه یا سفید بسیار کم می توانید این شانه ها را بیابید.

ماده اولیه شانه جیبی مردانه گرانول است و گرانول در قرص های کوچک خریداری می گردد. در واقع قرص گرانول که پلی اتیلن نیز می گویند، در دستگاه تزریق پلاستیک ریخته می شود و در مدت زمان اندکی کمتر از ۳ ثانیه، دستگاه یک عدد شانه جیبی را تولید می نماید.

 

خرید از کارخانه شانه سازی پلاستیکی مو سر

یک کارخانه شانه سازی مو سر اگر بخواهد در بازار دوام بیاورد، باید بتواند انواع مدل شانه مو سر را تولید کند و به این طریق نیاز مشتریان خود را مرتفع نماید. نیاز مشتریان و توجه به اینکه مشتریان چه می خواهند اولین اصول هر شغل و کاری می باشد و اگر شما مشتری باشید، قطعا نیاز دارید که مجموعه ای از محصولات را یکجا خرید نمایید.

البته شایان ذکر است که توجه نمایید ما نیز بعضی از شانه های مختلف را تولید نمی کنیم و برخی دیگر را از چین وارد می نماییم. چرا که بعضی از مدل شانه ها آنقدر در چین ارزان تمام می شود که ارزش تولید و فروش در داخل کشور مان را متاسفانه ندارد، و از طرفی برای اینکه جنس مان جور باشد نیاز داریم تمامی شانه ها را یکجا داشته باشیم و عرضه نماییم.

بنابراین برای خرید شانه مو پلاستیکی به این سه مدلی که خدمت تان عرض نمودیم می توانید به سادگی اقدام نمایید و اگر مدلی را مد نظر دارید که ما عکس آن را بر روی سایت قرار نداده ایم، به راحتی کافی است که عکس آن را برای ما از طریق راه های ارتباطی ارسال نمایید تا در کمترین زمان، میزان قیمت و زمان برای تولید شانه پلاستیکی یا موجودی انبار را خدمت تان عرض نماییم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای نقدیان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09195362454

مطلب پیشنهادی

شانه پلاستیکی

فروش عمده شانه پلاستیکی

فروش عمده شانه پلاستیکی موی سر مردانه و زنانه کاملا با یکدیگر تفاوت داشته و …

پاسخی بگذارید