خانه / شانه پلاستیکی / کارخانه تولیدی شانه و برس پلاستیکی سر

کارخانه تولیدی شانه و برس پلاستیکی سر

شانه و برس پلاستیکی یکی از پر مصرف ترین وسایل های شخصی هستند که افراد در خانه و یا بیرون از آن استفاده می کنند. یکی از ویژگی های خوب شانه پلاستیکی، داشتن قیمت ارزان و جایگزین راحت است. اگر هر اتفاقی برای شانه بیافتد به سرعت می توان جایگزینی برای آن پیدا کرد.

شانه پلاستیکی یک تیکه است و کارخانه تولیدی شانه آن را توسط دستگاه های تزریق پلاستیک تولید می نماید. در واقع یک سری ورقه هایی از جنس نیترات سلولوز در گیره دستگاه تزریق پلاستیک قرار می گیرد که توسط آن کارخانه می تواند با قرار دادن قالب درون گیره، هر نوع مدل شانه و برس را تولید کند.

شانه چون تولیدش بسیار راحت تر است و نیاز به مونتاژ ندارد، بسیار سریع تر آماده می گردد، اما برس را باید اول قسمت های مختلف آن را تولید کرد و سپس آماده مونتاژ و ارائه به بازار نمود.

  

تولید شانه مو سر پلاستیکی چگونه است؟

در تولید شانه و برس مو سر پلاستیکی مجموعه ای از مواد اشتعال زا به کار می رود مانند پروپیلن، استات سلولز، پلی استایرن های بسیار کوچک که در تولید شانه پلاستیکی می توان با استفاده از برخی تکنیک های ریخته گری ایجاد نمود.

البته در مواد خام بالا که خدمت تان عرض کردیم، پروپیلن بیشترین مصرف را دارد و امروزه با نام گرانول در صنعت تزریق پلاستیک و تولید شانه پلاستیکی استفاده می شود، چرا که هم بسیار نرم و ژله ای بوده و هم می توان به راحتی برای تولید با صرف کمترین وقت، این ماده ها شکل و قالب بندی نمود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای نقدیان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09195362454

مطلب پیشنهادی

شانه پلاستیکی

فروش عمده شانه پلاستیکی

فروش عمده شانه پلاستیکی موی سر مردانه و زنانه کاملا با یکدیگر تفاوت داشته و …

پاسخی بگذارید